Dodatkowy nabór do LO dla dorosłych w ZDZ
2013-10-09 08:42:53

Dorośli, którzy chcą zdobyć średnie wykształcenie, mogą zapisywać się do Liceum Ogólnokształcącego Dla Dorosłych w ZDZ w Busku-Zdroju, gdzie wciąż trwa nabór do klasy pierwszej.


To niepowtarzalna okazja dla wszystkich dorosłych pragnących zdobyć wykształcenie średnie. Każdy, kto chce podjąć naukę w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w ZDZ, powinien zgłosić się do sekretariatu szkoły przy ulicy Wojska Polskiego 31.

budynek_zdz.jpg


Warunkiem przyjęcia do szkoły jest ukończenie gimnazjum lub „starej” 8 – klasowej szkoły podstawowej.

Kształcenie prowadzone jest systemem zaocznym – zajęcia odbywają się w soboty i niedziele
(co drugi tydzień).

zdz_nabor_do_lo_dorosli.jpg


Naukę w tym roku szkolnym mogą podjąć również absolwenci zasadniczych szkół zawodowych, dołączając do już utworzonych klas drugich.


Oferta szkoły obejmuje dodatkowo kształcenie w formach kursowych poprzez: projekty unijne w zakresie uprawnień zawodowych, np.  prawo jazdy, spawacz, kierowca wózków jezdniowych, gastronomia, kursy w obrębie  kwalifikacji w wielu zawodach.

zdz_nabor_do_lo_dorosli1.jpg



Wszystkich zainteresowanych SERDECZNIE ZAPRASZAMY do sekretariatu szkół ZDZ w Busku Zdroju, który mieści się  przy ulicy Wojska Polskiego 31. Zapraszamy  w godzinach: 8.00-16.00, tel.  41-378-43-39.

 

/artykuł sponsorowany/











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15119