Zapraszamy na debatę!
2013-10-04 12:37:33

W poniedziałek w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Działoszycach odbędzie się debata na temat bezpieczeństwa w powiecie. Prócz policjantów w spotkaniu uczestniczyć będą władze powiatu burmistrz, wójtowie, dyrektorzy szkół, młodzież oraz przedstawiciele samorządu i różnych instytucji.


Program ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa wymiany informacji o występujących zagrożeniach. Debata rozpocznie się o godz. 9.00.

 

źródło pinczow.swietokrzyska.policja.gov.pl






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15115