W sobotę 28 września w firmie 'ZdrójMED' odbyła się 'Biała Sobota', która cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców Buska-Zdroju.
Wszyscy, którzy odwiedzili 'ZdrójMED', mieszczący się przy ulicy Kościuszki 60 w Busku-Zdroju, na czwartym piętrze budynku BEP-u, mieli okazję sprawdzić stan swojego zdrowia. A to m.in. dzięki możliwości bezpłatnego zbadania poziomu cholesterolu i trójglicerydów, poziomu cukru, pomiaru ciśnienia krwi i wskaźnika BMI.

Ponadto odwiedzający "ZdrójMED" zapoznali się ze świadczonymi przez firmę zabiegami fizjoterapeutycznymi. Wiele z przybyłych osób skorzystało również z możliwości zapisu do pielęgniarki rodzinnej, domowej, a także zgłoszenia chorego do pielęgniarskiej opieki długoterminowej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się zupełnie nowa na buskim rynku propozycja TELEOPIEKI i TELEMEDYCYNY.
Pacjenci biorący udział w "Białej Sobocie" uzyskali również fachowe odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
NZOZ ZdrójMED dziękuje wszystkim Państwu, którzy wzięli udział w naszym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Serdecznie zapraszamy!
NZOZ ZdrójMED,
ul. Kościuszki 60 (budynek BEP, 4 piętro)
28-100 Busko-Zdrój
Tel.: 41 378 82 22
WWW: zdrojmed.pl
Facebook: www.facebook.com/NzozZdrojmed

/Artykuł sponsorowany/