10-lecie Kazimierskiego Ośrodka Kultury
2013-09-30 16:11:00

13 października Kazimierski Ośrodek Sportowy skończy 10 lat. Z tej okazji zaplanowano ciekawy program, m.in. bieg uliczny.



Program:
13.00-14.00 zgłoszenie uczestników Biegu
14.30 bieg uliczny amatorów ok. 1 km
15.00 bieg uliczny zawodowców - 10 km na 10 lat KOS
16.30 oficjalne rozpoczęcie obchodów 10 lat KOS, zakończenie Powiatowej Ligi na "Orliku" i "Trawie'
16.45 część artystyczna: Mażoretki ze Skalbmierza, Gimnazjum Cieszkowy, Bartek Malara, Orkiestra Dęta ze Skalbmierza, Zespół Szkół z Opatowca

10_lat_kos.jpg



18.30 część sportowa

pokaz soke Mariusza Błaszkiewicza
mecz tenisa stołowego - aktualnej Mistrzyni Polski Seniorek Antoniny Szymańskiej z Pauliną Narkiewicz

19.00 mecz futsalu reprezentacja Polski Futsalu Oldboy - reprezentacja Kazimierzy Wielkiej

Wstęp wolny

źródło  www.kazimierzawielka.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15089