4 października w Zielonkach koło Solca-Zdroju odbędą się pokazy polowe John Deere. Podczas pokazów będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami, które m.in. pozwolą rolnikom nie tylko obniżyć koszty produkcji, ale również zwiększyć plony.
Zainteresowani będą mogli nie tylko zapoznać się z najnowszymi maszynami John Deere, ale również porozmawiać ze specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Każdy będzie miał szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Ponadto organizatorzy przygotowali smaczny poczęstunek z grilla.
Warto wspomnieć, że sprzęt do Zielonek przyjedzie prosto z Berlina, gdzie prezentowany był podczas targów.
Rolnicy ponadto będą mieli okazję, by dowiedzieć się m.in. jak zwiększyć wydajność załadunku i rozładunku, czy jak zmniejszyć zużycie paliwa. Michelin Poland, producent opon, wykona testy wytrzymałościowe, podczas których zaprezentuje m.in. opony umożliwiające pracę przy niskim ciśnieniu, zapewniające dłuższą żywotność i większą odporność na przebicie.
Organizatorami spotkania są John Deere, Michelin oraz Premium Trade.
Pokazy rozpoczną się o godzinie 11, wstęp będzie bezpłatny.