MDP z Nowego Korczyna na podium w Bydgoszczy
2013-09-30 11:37:37

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza chłopców OSP Nowy Korczyn w dniu 14 września 2013 roku brała udział w XII Wojewódzkich Zawodach MDP w Bydgoszczy wg regulaminu CTIF, zajmując w grupie 'Goście' pierwsze miejsce.


mdp_2013_1.JPG

mdp_2013_2.JPG

W zawodach uczestniczyło 36 drużyn z województwa kujawsko – pomorskiego oraz w grupie „Goście” 8 najlepszych drużyn zaproszonych z całej Polski. Chłopcy z Nowego Korczyna uzyskali najlepszy wynik spośród wszystkich startujących drużyn zarówno w sztafecie, jak i ćwiczeniu bojowym, pokonując nawet aktualnego mistrza Polski – MDP Głuchów.

 mdp_2013_3.JPG

mdp_2013_4.JPG


Drużyna wystąpiła w składzie: Patryk Parlak, Piotr Cerazy, Michał Mostek, Kamil Buczak, Mateusz Juszczyk, Filip Strach, Michał Wężowicz, Damian Budera, Wiktor Marunowski.
Opiekunem i trenerem drużyny jest od lat dh Andrzej Wajs.

/Serwis Informacyjny UG Nowy Korczyn/










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15079