W soboty uczniowie mog± bezpłatnie korzystać z pływalni
2013-09-30 09:52:06

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój informuje, że w soboty 2013 roku, w godzinach 10.00 - 15.00 dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z terenu gminy Busko-Zdrój, mog± bezpłatnie korzystać z Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju.



Wstęp za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub innego dokumentu potwierdzaj±cego zameldowanie.

Serdecznie zapraszamy!

Ľródło www.umig.busko.pl


 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15076