Adam Równicki Komendantem Powiatowym Policji w Busku-Zdroju jest od 18 lipca 2013 roku. Został przeniesiony z Pińczowa, gdzie był komendantem tutejszej policji przez siedem lat. Wcześniej pracował w Jędrzejowie. Nowy komendant w policji pracuje 26 lat. Przez trzy lata uczył w szkole.

Nowy komendant podczas sesji Rady Powiatu obiecał, że będzie się starał kontynuować dzieło komendanta Sobczaka. Nie krył, że zamierza wprowadzić nowości w buskiej policji, które podniosą poziom bezpieczeństwa. Szczególną uwagę chce zwrócić na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Zamierza również zredukować tzw. przestępstwa pospolite.
Nowy komendant zapewnił, że będzie się starał słuchać mieszkańców, radnych, że zawsze dla wszystkich znajdzie czas.
Zobacz video:

kliknij i oglądaj