Dzisiaj w Busku-Zdroju odbywa się, już po raz jedenasty, Festiwal Zdrowia, któremu nadano imię jego pomysłodawcy – Zbigniewa Kociuby.
Zarząd Powiatu w Busku-Zdroju oraz wszyscy współorganizatorzy Festiwalu serdecznie zapraszają na liczne konferencje, prelekcje, wystawy, koncerty i prezentacje.
Szczegółowy program XI Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju.
źródło www.powiat.busko.pl