XI Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby
2013-09-27 09:10:39

Dzisiaj w Busku-Zdroju odbywa się, już po raz jedenasty, Festiwal Zdrowia, któremu nadano imię jego pomysłodawcy – Zbigniewa Kociuby.


Zarząd Powiatu w Busku-Zdroju oraz wszyscy współorganizatorzy Festiwalu serdecznie zapraszają na liczne konferencje, prelekcje, wystawy, koncerty i prezentacje.

festiwal_zdrowia_marconi.jpg



Szczegółowy program XI Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju.

 

 

źródło www.powiat.busko.pl














https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15033