W ubiegłą niedzielę 15 września w Buskim Samorządowym Centrum Kultury wystąpił zespół poezji śpiewanej 'U Studni'. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na zakup nowych ławek do kościoła p.w. Św. Brata Alberta w Busku-Zdroju.
Przed koncertem odbyła się licytacja obrazów, które bardzo chętnie kupowano. Podczas koncertu zebrano 9400 złotych, a to jeszcze nie wszystkie z zadeklarowanych wpłat.



Koncert zespołu "U Studni" cieszył się sporym zainteresowaniem. Muzycy zabrali wszystkich zebranych w podróż do krainy łagodności.


zdjęcia Mariusz Musiał