Wypadek w Młynach 2013-09-17 09:32:06
Dzisiaj po godzinie 7.00 w miejscowości Młyny w gminie Busko-Zdrój doszło do wypadku, w którym zderzyły się trzy samochody, dwa osobowe i jeden ciężarowy.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń 32-letnia kobieta jadąca Volkswagenem Lupo, wyprzedzając Volkswagena Passata, doprowadziła do zderzenia z ciężarowym mercedesem. Kobieta z VW Lupo wymagała pomocy straży, która wyciągała poszkodowaną z auta za pomocą specjalistycznego sprzętu. W wyniku zdarzenia 32-letnia kobieta doznała obrażeń głowy i została zabrana do szpitala.
foto PSP Busko-Zdrój
|
|
|