Sukcesy zawodników Słoneczka
2013-09-16 09:32:29

Kinga KOWALSKA blisko medalu i trzy rekordy życiowe to dorobek zawodników Buskiego Słoneczka. W miniony weekend lekkoatleci kategorii młodzik startowali w Mistrzostwach Makroregionu Centralnego w lekkiej atletyce w Łodzi.



Kinga KOWALSKA na dystansie 1000m była 4 z wynikiem 2:24,18/3:30,59; Artur SZYMCZYK zajął 6 lokatę w biegu na 600 m z wynikiem nowego rekordu życiowego 1:34,86/ 1:35,54; Mateusz WRÓBEL, startujący w mitingu, poprawił  swój rekord życiowy na 100 m 11:69 /11:80; Joanna GOZDEK, startująca na nieco dłuższym dystansie 800m, uzyskała czas 2:40,13.

 sukcesy_sloneczko_wrzesien4.jpg

sukcesy_sloneczko_wrzesien3.jpg 

Słoneczko świeciło także dla zawodników podczas niedzielnych biegów w
Nowinach. Wszyscy zawodnicy KS Słoneczko stanęli na podium. W biegu
małolata na dystansie 400 m rocznik (2004 – 2006 ) 1 miejsce w kategorii
dziewcząt zajęła Ola FRANCUZ,  trzeci  w kategorii chłopców przybiegł
Kamil KUMOR.

sukcesy_sloneczko_wrzesien.jpg

sukcesy_sloneczko_wrzesien1.jpg


W biegu gimnazjum i szkół średnich  razem rocznik (1997 – 2000) na dystansie 1200m pierwsza wśród dziewcząt przybiegła Joanna GOZDEK, jako druga na mecie przybiegła Wiktoria NOWAK. W kategorii chłopców  na 1200m niespodziewanie zwyciężył Artur SZYMCZYK, wyprzedzając klubowego kolegę Mateusza WRÓBLA.

sukcesy_sloneczko_wrzesien2.jpg

 sukcesy_sloneczko_wrzesien5.jpg

 

W biegu głównym o puchar „Nowińskie Kominy” bardzo dobrze spisał się Damian SATOR, zajmując 3 miejsce w kategorii Open startujący w bardzo mocnej obsadzie.


KS Słoneczko

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14981