Kradzież na stacji paliw
2013-09-15 10:02:55

W czasie zakupu paliwa na stacji Orlen w Pińczowie sprawca, jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, z wnętrza niezamkniętego samochodu osobowego m-ki Mercedes Benz, dokonał kradzieży torebki damskiej z dokumentami i pieniędzmi.


 

Właścicielka torebki, mieszkanka gminy Busko-Zdrój, wyceniła  stratę na ok. 300 zł.

W toku podjętych czynności, na podstawie zebranych informacji zatrzymano podejrzanego, 21 letniego mężczyznę z powiatu pińczowskiego, który został osadzony w PDOZ KPP Pińczów.

/red/

 

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14980