Kradzież na stacji paliw 2013-09-15 10:02:55
W czasie zakupu paliwa na stacji Orlen w Pińczowie sprawca, jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, z wnętrza niezamkniętego samochodu osobowego m-ki Mercedes Benz, dokonał kradzieży torebki damskiej z dokumentami i pieniędzmi.
Właścicielka torebki, mieszkanka gminy Busko-Zdrój, wyceniła stratę na ok. 300 zł. W toku podjętych czynności, na podstawie zebranych informacji zatrzymano podejrzanego, 21 letniego mężczyznę z powiatu pińczowskiego, który został osadzony w PDOZ KPP Pińczów.
/red/
|
|
|