Wyjazd do Kazimierzy na mecz
2013-09-13 10:35:44
Kibice MKS Busko zapraszają na autokarowy wyjazd na mecz ze Spartą Kazimierza Wielka, który odbędzie się w niedzielę 15 września. Koszt wyjazdu to tylko bilet wstępu na stadion.
Zbiórka o godzinie 14.30 pod stadionem.
źródło zdrojbusko.futbolowo.pl
|