Wyjazd do Kazimierzy na mecz
2013-09-13 10:35:44

Kibice MKS Busko zapraszają na autokarowy wyjazd na mecz ze Spartą Kazimierza Wielka, który odbędzie się w niedzielę 15 września. Koszt wyjazdu to tylko bilet wstępu na stadion.


Zbiórka o godzinie 14.30 pod stadionem.

plakat_mecz_sparta_aks.jpg 

 

źródło zdrojbusko.futbolowo.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14965