Mężczyzna spadł z rusztowania
2013-09-13 09:46:32

W czwartek 12 września po godzinie 18.00 na osiedlu Andersa doszło do wypadku. Mężczyzna pracujący przy ocieplaniu bloku spadł z rusztowania z wysokości 3 piętra.


39-letni pracownik miejscowej firmy pracował przy ociepleniu jednego z bloków. W pewnym momencie oparł się o metalową barierkę, która z nieustalonych przyczyn zerwała się od rusztowania. Mężczyzna upadł na beton i doznał obrażeń ciała.

Poszkodowany został zabrany do Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach. O wypadku poinformowano Państwową Inspekcję Pracy.

/kr/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14963