W czwartek 12 września po godzinie 18.00 na osiedlu Andersa doszło do wypadku. Mężczyzna pracujący przy ocieplaniu bloku spadł z rusztowania z wysokości 3 piętra.
39-letni pracownik miejscowej firmy pracował przy ociepleniu jednego z bloków. W pewnym momencie oparł się o metalową barierkę, która z nieustalonych przyczyn zerwała się od rusztowania. Mężczyzna upadł na beton i doznał obrażeń ciała.
Poszkodowany został zabrany do Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach. O wypadku poinformowano Państwową Inspekcję Pracy.
/kr/