Wyjazd na dożynki prezydenckie
2013-09-11 12:35:21

W związku z sukcesem, jaki odniósł wieniec dożynkowy przygotowany przez Panie z KGW Kliszów na Dożynkach Wojewódzkich w Bogorii, Urząd Gminy w Kijach organizuje wyjazd na DOŻYNKI PREZYDENCKIE do Spały.



Wyjazd  w dniu 15.09.2013 r. /niedziela/ o godz. 8:30 spod Urzędu Gminy. Powrót późnym wieczorem.

Zainteresowani wyjazdem mieszkańcy Gminy Kije proszeni są o imienne zgłoszenie do dnia 11 września 2013 r. /środa/ do godz. 15.00 bezpośrednio w Urzędzie Gminy w Kijach /sekretariat/ lub telefonicznie pod nr 41 356 80 09.

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ! ! !

 

źródło www.kije.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14952