Dziś ok godz. 14 na wysokości parkingu przy barze w Smogorzowie, doszło do wypadku. VW Passat na opolskich tablicach, jadący od strony Kielc wypadł z drogi, ściął znak z nazwą miejscowości, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie kołami do góry.
Samochodem podróżowało trzech mężczyzn w wieku 26-37 lat. Podczas wypadku dwóch mężczyzn wyleciało z auta. Jednego z rannych do szpitala w Kielcach zabrał helikopter, pozostałych odwieziono do szpitala w Busku.



Policja bada przyczyny wypadku. Możliwe, że przyczyną zdarzenia było zajechanie drogi przez auto wyjeżdżające z parkingu.
W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z JRG z Buska i Stopnicy.
Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci z Buska.