Passat dachował w Smogorzowie
2013-09-07 15:09:42

Dziś ok godz. 14 na wysokości parkingu przy barze w Smogorzowie, doszło do wypadku. VW Passat na opolskich tablicach, jadący od strony Kielc wypadł z drogi, ściął znak z nazwą miejscowości, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie kołami do góry.


Samochodem podróżowało trzech mężczyzn w wieku 26-37 lat. Podczas wypadku dwóch mężczyzn wyleciało z auta. Jednego z rannych do szpitala w Kielcach zabrał helikopter, pozostałych odwieziono do szpitala w Busku.

wypadek_smogorzow01.jpg

wypadek_smogorzow02.jpg

wypadek_smogorzow04.jpg

wypadek_smogorzow03.jpg 

Policja bada przyczyny wypadku. Możliwe, że przyczyną zdarzenia było zajechanie drogi przez auto wyjeżdżające z parkingu.

W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z JRG z Buska i Stopnicy.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci z Buska.





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14926