Busko-Rock już za nami
2013-09-07 09:49:21

W piątek 30 sierpnia w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbył się przegląd zespołów muzycznych Busko-Rock. Organizatorem przeglądu było Buskie Samorządowe Centrum Kultury. Imprezie towarzyszyła dobra muzyka, niezapomniana atmosfera i niezła zabawa.


busko_rock.jpg

Podczas Busko-Rock wystąpili: Garage Rock, AferA, Maze Of Sound oraz gwiazda wieczoru zespół Lorein. Zwycięzcą pierwszego koncertu, który był jednocześnie koncertem konkursowym, został zespół MAZE OF SOUND. Koncerty były rejstrowwane, z niecierpliwością czekamuy na materiał. Kolejny koncert już 18 października. 

 busko_rock1.jpg

busko_rock2.jpg 

busko_rock3.jpg 

busko_rock5.jpg 

 busko_rock6.jpg

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14922