Busko-Rock już za nami 2013-09-07 09:49:21
W piątek 30 sierpnia w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbył się przegląd zespołów muzycznych Busko-Rock. Organizatorem przeglądu było Buskie Samorządowe Centrum Kultury. Imprezie towarzyszyła dobra muzyka, niezapomniana atmosfera i niezła zabawa.
Podczas Busko-Rock wystąpili: Garage Rock, AferA, Maze Of Sound oraz gwiazda wieczoru zespół Lorein. Zwycięzcą pierwszego koncertu, który był jednocześnie koncertem konkursowym, został zespół MAZE OF SOUND. Koncerty były rejstrowwane, z niecierpliwością czekamuy na materiał. Kolejny koncert już 18 października.


|
|
|