Piknik z pieczeniem ziemniaka na Karabosach 2013-09-13 11:01:45
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Rada Sołecka w Siesławicach, Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają na piknik rodzinny z pieczeniem ziemniaka.
Piknik odbędzie się w sobotę 14 września w godzinach od 15.00 do 24.00. W programie: gry i zabawy, wspólne ognisko, konkursy, stoiska gastronomiczne, występ zespołu śpiewaczego "Echo", zabawa taneczna - zespół "Milton".  Zapraszamy!
|
|
|