Piknik z pieczeniem ziemniaka na Karabosach
2013-09-13 11:01:45

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Rada Sołecka w Siesławicach, Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają na piknik rodzinny z pieczeniem ziemniaka.


 Piknik odbędzie się w sobotę 14 września w godzinach od 15.00 do 24.00.

W programie:
gry i zabawy, wspólne ognisko, konkursy, stoiska gastronomiczne, występ zespołu śpiewaczego "Echo", zabawa taneczna - zespół "Milton".

 plakat_karabosy_wrzesien.jpg


Zapraszamy!


 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14911