Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14 w LO w Kazimierzy Wielkiej
2013-09-04 14:51:34

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014 w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej odbyła się w sali widowiskowej Kazimierskiego Ośrodka Kultury.


Spotkanie prowadził dyrektor Włodzimierz Kruszyński, który powitał społeczność licealną – uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz przybyłych gości – Starostę Kazimierskiego, pana Jana Nowaka i przewodniczącego Rady rodziców, pana Zbigniewa Percika. Obecny był także były dyrektor liceum – pan Tadeusz Łuszczyński.

 rozpoczecie_roku_kazimierza.jpg

W swojej wypowiedzi Starosta Kazimierski podkreślił, że uczniowie, którzy wybrali LO w Kazimierzy Wielkiej, dokonali dobrego wyboru – to szkoła z dobrą, stabilną kadrą pedagogiczną, wysokimi wynikami nauczania i różnorodnymi możliwościami rozwoju uczniów.

 rozpoczecie_roku_kazimierza1.jpg

Szkołą posiada także rozbudowaną infrastrukturę sportową, dzięki inwestycjom zrealizowanym przez organ prowadzący. Kończąc swoją wypowiedź pan Starosta zaznaczył, że podstawowym zobowiązaniem, jaki podejmuje Powiat Kazimierski, jest zapewnienie uczniom szeroko pojętego bezpieczeństwa.

 rozpoczecie_roku_kazimierza3.jpg


W dalszym ciągu uroczystości pan Starosta złożył gratulacje nauczycielom obchodzącym jubileusze pracy zawodowej, a także pierwszoklasistom, którzy zostali przyjęci z najwyższym wynikiem w procedurze rekrutacji.

Relacja i fotografie: Andrzej Kocerba


źródło www.kazimierzaw.pl

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14899