Pińczowscy turyści zapoznani z celami akcji „Weź Paragon”
2013-08-27 12:05:15

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Pińczowie przeprowadzili kolejną akcję z cyklu „Weź Paragon". Tym razem działania edukacyjne i informacyjne zostały skierowane do turystów, wypoczywających na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pińczowie.


Odbiorcami przekazu byli dorośli, młodzież oraz dzieci wypoczywający na terenie ośrodka usytuowanego w malowniczej scenerii zalewu pińczowskiego.

paragon_pinczow.jpg



Pracownicy Urzędu Skarbowego w Pińczowie rozdając wczasowiczom materiały promujące akcję, przypominali o potrzebie i korzyściach płynących z brania paragonów jako dowodu dokonania zakupu lub usługi.

Źródło: www.mf.gov.pl
    

 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14857