Pracownicy Urzędu Skarbowego w Pińczowie przeprowadzili kolejną akcję z cyklu „Weź Paragon". Tym razem działania edukacyjne i informacyjne zostały skierowane do turystów, wypoczywających na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pińczowie.
Odbiorcami przekazu byli dorośli, młodzież oraz dzieci wypoczywający na terenie ośrodka usytuowanego w malowniczej scenerii zalewu pińczowskiego.
Pracownicy Urzędu Skarbowego w Pińczowie rozdając wczasowiczom materiały promujące akcję, przypominali o potrzebie i korzyściach płynących z brania paragonów jako dowodu dokonania zakupu lub usługi.
Źródło: www.mf.gov.pl