Pożegnanie wakacji w Nowym Korczynie
2013-08-22 10:20:12

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie, Urząd Gminy w Nowym Korczynie, Towarzystwo Miłośników Ziemi Korczyńskiej w Nowym Korczynie zapraszają na 'Pożegnanie wakacji'. Impreza odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia w muszli koncertowej w Nowym Korczynie, start o godzinie 17.00.


W programie:
17.00- 17.10 rozpoczęcie, powitanie zebranych
17.10- 17.30 występ miejscowych artystów
17.30- 20.30 zabawa z "Wesołą biesiadą"- występ śląskich artystów
20.00- 2.00 zabawa taneczna gra zespół Vokall

pozegnanie_wakacji_korczyn.jpg


Ponadto:
- konkursy z nagrodami dla publiczności
- III Gminny Plener Malarski Początkujących Artystów Plastyków pod egidą Towarzystwa Miłośników Ziemi Korczyńskiej w Nowym Korczynie, w trakcie biesiady - ogłoszenie wyników konkursu plastycznego i fotograficznego
- wystawy, kiermasze, karuzele, zjeżdżalnie, wielkie grillowanie i wiele innych atrakcji

Wstęp wolny!

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14827