Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie, Urząd Gminy w Nowym Korczynie, Towarzystwo Miłośników Ziemi Korczyńskiej w Nowym Korczynie zapraszają na 'Pożegnanie wakacji'. Impreza odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia w muszli koncertowej w Nowym Korczynie, start o godzinie 17.00.
W programie:
17.00- 17.10 rozpoczęcie, powitanie zebranych
17.10- 17.30 występ miejscowych artystów
17.30- 20.30 zabawa z "Wesołą biesiadą"- występ śląskich artystów
20.00- 2.00 zabawa taneczna gra zespół Vokall
Ponadto:
- konkursy z nagrodami dla publiczności
- III Gminny Plener Malarski Początkujących Artystów Plastyków pod egidą Towarzystwa Miłośników Ziemi Korczyńskiej w Nowym Korczynie, w trakcie biesiady - ogłoszenie wyników konkursu plastycznego i fotograficznego
- wystawy, kiermasze, karuzele, zjeżdżalnie, wielkie grillowanie i wiele innych atrakcji
Wstęp wolny!