Uszkodzili lakier na samochodach
2013-08-20 10:43:19

W okresie od 16 do 19 sierpnia, podczas długiego weekendu, na terenie Buska-Zdroju został uszkodzony lakier na samochodach. Straty oszacowano na kilka tysięcy złotych.


16 sierpnia 58-letni mężczyzna poprzez rzucenie drobnymi kamieniami, uszkodził lakier i szybę czołową pojazdu marki opel zafira. Tym samym spowodował straty ponad 1,7 tysięcy zł na szkodę 31-letniego mężczyzny, mieszkańca Buska-Zdroju.

Kilka dni później, w okresie od 18 do 19 sierpnia nieznany sprawca uszkodził samochód marki VW Passat, który był zaparkowany na osiedlu Sikorskiego w Busku-Zdroju. Sprawca za pomocą nieustalonego narzędzia dokonał zarysowania lakieru całego samochodu z wyjątkiem dachu i przednich lewych drzwi. Straty wyceniono na 2000 zł. 

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14806