O puchar Orlika
2013-08-20 10:01:31
Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach obchodów 'Dni Buska' organizuje cykl imprez sportowych 'O PUCHAR ORLIKA'. Dnia 24 i 25 sierpnia na obiektach sportowych 'Orlik 2012' przy pływalni odbędą się rozgrywki.
Piłki Nożnej drużyn amatorskich ( dorośli i dzieci) Piłki Siatkowej Dwójek Koszykarskich.
25 SIERPNIA O GODZINIE 20.00 ODBĘDZIE SIĘ POKAZOWY MECZ REPREZENTACJI POLSKI OLDBOJÓW Z REPREZENTACJĄ POWIŚLA. WSTĘP WOLNY
Zapisy drużyn przyjmują animatorzy pracujący na boisku „Orlik 2012" przy pływalni.
źródło www.umig.busko.pl
|