O puchar Orlika
2013-08-20 10:01:31

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach obchodów 'Dni Buska' organizuje cykl imprez sportowych 'O PUCHAR ORLIKA'. Dnia 24 i 25 sierpnia na obiektach sportowych 'Orlik 2012' przy pływalni odbędą się rozgrywki.


Piłki Nożnej drużyn amatorskich ( dorośli i dzieci)
Piłki Siatkowej
Dwójek Koszykarskich.

baner_bosir.jpg



25 SIERPNIA O GODZINIE 20.00 ODBĘDZIE SIĘ POKAZOWY MECZ REPREZENTACJI POLSKI OLDBOJÓW Z REPREZENTACJĄ POWIŚLA. WSTĘP WOLNY

Zapisy drużyn przyjmują animatorzy pracujący na boisku „Orlik 2012" przy pływalni.

źródło www.umig.busko.pl


 

 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14805