Podpalali dożynkowe snopki 2013-08-17 11:25:00
W gminie Chmielnik, po dożynkach, które odbyły się w czwartek 15 sierpnia we wsiach Suskrajowice i Borzykowa, ktoś podpalał snopki słomy. Snopki stały wzdłuż drogi prowadzącej na zabawę dożynkową.
Pierwsze podpalenie miało miejsce jeszcze w czasie trwania oficjalnych uroczystości. Strażacy wyjeżdżali do gaszenia ognia co kilka godzin do 3 w nocy. /kr/
|
|
|