Podpalali dożynkowe snopki
2013-08-17 11:25:00

W gminie Chmielnik, po dożynkach, które odbyły się w czwartek 15 sierpnia we wsiach Suskrajowice i Borzykowa, ktoś podpalał snopki słomy. Snopki stały wzdłuż drogi prowadzącej na zabawę dożynkową.


Pierwsze podpalenie miało miejsce jeszcze w czasie trwania oficjalnych uroczystości. Strażacy wyjeżdżali do gaszenia ognia co kilka godzin do 3 w nocy. 

/kr/


 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14790