Muzeum Regionalne w Pińczowie zaprasza na XVII Zamkowe Spotkanie z Muzyką, które odbędą się 24 sierpnia o godzinie 18.00 na dziedzińcu Muzeum, w razie niepogody w sali koncertowej.
Najpiękniejsze przeboje muzyki brazylijskiej wykona zespół "Bossa Bonita": Karolina Lis - śpiew, Przemysław Sękowski - gitara, Agnieszka Nowak-Zagóra - flet, Grzegorz Jerzak - kontrabas, Zbigniew Zagóra - perkusja. Grupa Bossa Bonita wykonuje muzykę brazylijską głównie takich kompozytorów jak: Antonio Carlos, Jobim, Luis Bonfa, Baden Powel. Wszystkie utwory wykonane są w języku portugalskim.
Współorganizacja Pińczowskie Samorządowe centrum Kultury. Wstęp na koncert wolny.
źródło https://www.facebook.com/muzeumpinczow?fref=ts