XVII Zamkowe Spotkania z Muzyką
2013-08-22 11:22:50

Muzeum Regionalne w Pińczowie zaprasza na XVII Zamkowe Spotkanie z Muzyką, które odbędą się 24 sierpnia o godzinie 18.00 na dziedzińcu Muzeum, w razie niepogody w sali koncertowej.


Najpiękniejsze przeboje muzyki brazylijskiej wykona zespół "Bossa Bonita": Karolina Lis - śpiew, Przemysław Sękowski - gitara, Agnieszka Nowak-Zagóra - flet, Grzegorz Jerzak - kontrabas, Zbigniew Zagóra - perkusja. Grupa Bossa Bonita wykonuje muzykę brazylijską głównie takich kompozytorów jak: Antonio Carlos, Jobim, Luis Bonfa, Baden Powel. Wszystkie utwory wykonane są w języku portugalskim.

pinczowskie_spotkania_muzyka.jpg


Współorganizacja Pińczowskie Samorządowe centrum Kultury. Wstęp na koncert wolny.

źródło  https://www.facebook.com/muzeumpinczow?fref=ts








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14785