Szaniec przygotowuje się do dożynek 2013-08-13 12:31:05
Mieszkańcy Szańca powoli przygotowują się do Dożynek Gminnych, które odbędą się już w najbliższą niedzielę na placu przy Zespole Placówek Oświatowych w Szańcu. W drodze do Szańca można spotkać zwierzęta ze słomy, które budzą spore zainteresowanie, wiele osób zatrzymuje się, by zrobić im zdjęcie.
Psy, świnki, kot prezentują się naprawdę ciekawie, co można ocenić, oglądając poniższe zdjęcia.
Program uroczystości: Dnia: 18.08.2013 r. Miejsce: plac przy Zespole Placówek Oświatowych w Szańcu godz. 12.00 Msza Św. godz. 13.45 – 14.05 KOROWÓD godz. 14.05. – Uroczyste otwarcie dożynek i CZĘŚĆ OBRZEDOWA godz. 16.30 – 17.00 – Występ kapeli ludowej „Buskowianie” godz. 17.00 – 17.15 – Prezentacja programu artystycznego SP w Szańcu godz. 17.15 – 18.00 – Zespół „4H Iskra” z Ożarowa godz. 18.00 – 18.45 – Koncert zespołu „Rytmix” godz. 18.45 – 19.30 – Kapela „Pełczyszczanie” godz. 19.30 – 24.00 – Zabawa taneczna – Zespół „Rytmix” godz. 24.00 – Zakończenie uroczystości dożynkowych
|
|
|