W nocy z piątku na sobotę o godzinie 1.21 w Broninie w gminie Busko-Zdrój samochód marki MAN z chłodnią zjechał do rowu, uderzył w przepust i oparł się bokiem o ogrodzenie.
Przyczyną zdarzenia mogło być zaśnięcie kierowcy. Na szczęście w
wypadku nikt nie ucierpiał. Zniszczony został wjazd i ogrodzenie jednej
z posesji.
Około godziny 11 rozpoczęła się akcja wyciągania ciężarówki z rowu. Użyto
dwóch specjalistycznych wozów dźwigowych służących do usuwania zdarzeń
drogowych z udziałem ciężkich pojazów.
Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci z KPP Busko.
Ruch na trasie w rejonie wypadku odbywa się wahadłowo -
jednym pasem jezdni .
/red/
Zobacz materiał video z akcji wyciągania ciężarówki z rowu.