Wycieczka do Aeroklubu
2013-08-08 12:37:34

Lato z PSCK w pełni. W środę 7 sierpnia odbyła się wycieczka do Aeroklubu w Pińczowie. Mimo panującego upału znaleźli się chętni do odwiedzenia lotniska i hangaru ze sprzętem lotniczym, w którym przywitał nas miły chłodek.


Dzieciaki wraz ze swoimi opiekunami mogli obejrzeć sprzęt do latania na lotniach i paralotniach. Każdy z uczestników wycieczki mógł przez chwilę poczuć się jak prawdziwy lotniarz, siadając za sterami lotni i próbując swych umiejętności, sterując symulatorem lotu.

 wycieczka_aeroklub.jpg

wycieczka_aeroklub2.jpg 

wycieczka_aeroklub1.jpg 

Na wszystkie pytania wycieczkowiczów wyczerpująco odpowiadali gospodarze Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie Andrzej Włodarczyk i Michał Malesza.

źródło www.psck.pl






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14737