Święto Mięty we Wrocieryżu 2013-08-07 11:04:46
Firma "Natur-Vit" Marek Płachta zaprasza na Festyn rodzinny "ŚWIĘTO MIĘTY", który odbędzie się w dniu 15.08.2013 r. (czwartek) w miejscowości Wrocieryż. Rozpoczęcie imprezy nastąpi o godz. 15:00.
Gośćmi imprezy będą: GENOWEFA PIGWA, KAPELA "PONIDZIE" MAĆKA SOBONIA Z PIŃCZOWA, KAPELA STEFANA WYCZYŃSKIEGO Z LUBCZY I STANISŁAWA KOWALCZYKA ZE STAW,
Towarzyszyć mu będzie wiele atrakcji: konkursy dla dzieci i dorosłych, "wesołe miasteczko" dla dzieci, ogródki piwne, grill, zabawa taneczna.
Zapraszamy
|
|
|