Święto Mięty we Wrocieryżu
2013-08-07 11:04:46

Firma "Natur-Vit" Marek Płachta zaprasza na Festyn rodzinny "ŚWIĘTO MIĘTY", który odbędzie się w dniu 15.08.2013 r. (czwartek) w miejscowości Wrocieryż. Rozpoczęcie imprezy nastąpi o godz. 15:00.


Gośćmi imprezy będą:

  • GENOWEFA PIGWA,

  • KAPELA "PONIDZIE" MAĆKA SOBONIA Z PIŃCZOWA,

  • KAPELA STEFANA WYCZYŃSKIEGO Z LUBCZY I STANISŁAWA KOWALCZYKA ZE STAW,

  • ZBÓJ MADEJ

  • ZESPÓŁ PAKT


Towarzyszyć mu będzie wiele atrakcji: konkursy dla dzieci i dorosłych, "wesołe miasteczko" dla dzieci, ogródki piwne, grill, zabawa taneczna.

 

Zapraszamy






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14718