We wtorek 6 sierpnia, z Buska-Zdroju wyruszyła pielgrzymka. Pątnicy wyszli rano z Wiślicy, o godzinie 11.00 wzięli udział w Mszy Świętej w kościele p.w. św. Brata Alberta w Busku-Zdroju.
Po ponad godzinnym odpoczynku ruszyli w dalszą trasę. Pielgrzymi rozdzielili się. Kilka grup ruszyło w stronę Chmielnika, reszta w stronę Pińczowa. Po drodze modlili się, radośnie śpiewali, szli, nie zważając na upały i przygrzewające słońce.

Po drodze odpoczywali. Towarzyszyliśmy pielgrzymom, robiąc zdjęcia i kręcąc video. Zapraszamy do oglądania.
Foto Redakcja busko.com.pl, redakcja pinczow24.pl, Robert Gwóźdź,
fotoreportaż 
Zobacz video relację
Kliknij i oglądaj