Pielgrzymi odwiedzili Busko i ruszyli w stronę Pińczowa i Chmielnika (video/fotoreportaż)
2013-08-07 16:11:23

We wtorek 6 sierpnia, z Buska-Zdroju wyruszyła pielgrzymka. Pątnicy wyszli rano z Wiślicy, o godzinie 11.00 wzięli udział w Mszy Świętej w kościele p.w. św. Brata Alberta w Busku-Zdroju.


Po ponad godzinnym odpoczynku ruszyli w dalszą trasę. Pielgrzymi rozdzielili się. Kilka grup ruszyło w stronę Chmielnika, reszta w stronę Pińczowa. Po drodze modlili się, radośnie śpiewali, szli, nie zważając na upały i przygrzewające słońce.

 pielgrzymka2013.jpg

pielgrzymka2013_1.jpg 

Po drodze odpoczywali. Towarzyszyliśmy pielgrzymom, robiąc zdjęcia i kręcąc video. Zapraszamy do oglądania.


Foto Redakcja busko.com.pl, redakcja pinczow24.pl,  Robert Gwóźdź,

fotoreportaż



Zobacz video relację

pielgrzymka2013_busko_video.jpg
Kliknij i oglądaj







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14713