Dzisiaj, w piątek 2 sierpnia po godzinie 7.00 na Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Busku-Zdroju wpłynęła informacja o wypadku w miejscowości Żerniki Górne w gminie Busko-Zdrój.
Do wypadku został zadysponowany jeden zastęp straży pożarnej. Na miejscu zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Forda Escorta i Volkswagena Passata. Ford tarasował pas ruchu, VW Passat znajdował się w rowie, na kołach.




Kierowca Forda został zabrany do szpitala, kierowca Passata pozostał na miejscu wypadku. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Przyczyny wypadku bada policja.
/kr/ zdjęcia AT, PSP Busko-Zdrój