Wypadek w Żernikach Górnych
2013-08-02 09:30:20

Dzisiaj, w piątek 2 sierpnia po godzinie 7.00 na Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Busku-Zdroju wpłynęła informacja o wypadku w miejscowości Żerniki Górne w gminie Busko-Zdrój.



Do wypadku został zadysponowany jeden zastęp straży pożarnej. Na miejscu zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Forda Escorta i Volkswagena Passata. Ford tarasował pas ruchu, VW Passat znajdował się w rowie, na kołach.

 wypadek_zerniki.jpg

wypadek_zerniki1.jpg

wypadek_zerniki003.jpg

wypadek_zerniki3.jpg

Kierowca Forda został zabrany do szpitala, kierowca Passata pozostał na miejscu wypadku. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Przyczyny wypadku bada policja.


/kr/ zdjęcia AT, PSP Busko-Zdrój


 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14671