Dożynki Gminne w Szańcu
2013-08-16 09:23:04
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, mieszkańcy sołectwa Szaniec oraz starostowie dożynek serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się 18 sierpnia na obiektach szkolnych w Szańcu.
 Program uroczystości:
12.00 msza święta dziękczynna Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Szańcu 13.45 Korowód 14.00 Uroczyste otwarcie dożynek i część obrzędowa 16.30 Występy artystyczne:
- Kapela 'Pełszczyszczanie'
19.00 zabawa ludowa - zespół 'Rytmix' 24.00 Zakończenie uroczystości dożynkowych
Serdecznie zapraszamy!
|