Dożynki Gminne w Szańcu
2013-08-16 09:23:04

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, mieszkańcy sołectwa Szaniec oraz starostowie dożynek serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się 18 sierpnia na obiektach szkolnych w Szańcu.


 dozynki_gminne_szaniec2013.jpg

 

Program uroczystości:

12.00 msza święta dziękczynna Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Szańcu
13.45 Korowód
14.00 Uroczyste otwarcie dożynek i część obrzędowa
16.30 Występy artystyczne:

  • Kapela 'Buskowianie'
  • Uczniowie SP w Szańcu
  • Zespół '4H' z Ożarowa
  • Zespół 'Rytmix'
  • Kapela 'Pełszczyszczanie'


19.00 zabawa ludowa - zespół 'Rytmix'
24.00 Zakończenie uroczystości dożynkowych

Serdecznie zapraszamy!









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14644