Radio Kielce w Wiślicy
2013-07-31 09:19:26

Dzisiaj od godziny 10.00 do 14.00 na placu przed Bazyliką Mniejszą w Wiślicy słuchacze Radia Kielce będą mogli 'Przybić piątkę z Radiem Kielce' w ramach akcji 'Świętokrzyskie na fali'.


Wiślica jest jedną z najstarszych miejscowości w naszym województwie, istnieje co najmniej od IX wieku. Razem z radiem Kielce będzie można odwiedzić Bazylikę Mniejszą, posłuchać wiślickich legend, dowiedzieć się o walorach turystycznych Wiślicy. Na mapie wspólnego zwiedzania znajdzie się również Muzeum Regionalne. Środa w Wiślicy zapowiada się bardzo interesująca. Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14643