III Święto Dolomitu
2013-07-29 15:20:19

Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii zaprasza do parku przy Świetlicy Wiejskiej w Jurkowicach na III – ŚWIĘTO DOLOMITU, które odbędzie się 4 sierpnia 2013 r.


PROGRAM:

14.00 – Plenerowa Msza Św.

14.50 – Degustacja w parku „Kurczaki  wakacyjne smaki” – specjały kuchni jurkowickiej

17.00 – 24.45 – zabawa pod gwiazdami z zespołem STANDARD

20.00 – GWIAZDA wieczoru,  weselne klimaty z Adą Krawczyk

21.00 – pokaz pirotechniczny

od godz.12.00 – ścianka wspinaczkowa „Zdobywamy Dolomity”

-  konkursy wspinaczkowe /korzystanie bezpłatne/ Atrakcje dodatkowe: wesołe miasteczko, stoiska rękodzieła ludowego, wystawy towarzyszące, gastronomia

Patronat honorowy Kopalnia Dolomitu SA w Sandomierzu.

źródło www.staszow.com


 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14625