III Święto Dolomitu 2013-07-29 15:20:19
Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii zaprasza do parku przy Świetlicy Wiejskiej w Jurkowicach na III – ŚWIĘTO DOLOMITU, które odbędzie się 4 sierpnia 2013 r.
PROGRAM:
14.00 – Plenerowa Msza Św.
14.50 – Degustacja w parku „Kurczaki wakacyjne smaki” – specjały kuchni jurkowickiej
17.00 – 24.45 – zabawa pod gwiazdami z zespołem STANDARD
20.00 – GWIAZDA wieczoru, weselne klimaty z Adą Krawczyk
21.00 – pokaz pirotechniczny
od godz.12.00 – ścianka wspinaczkowa „Zdobywamy Dolomity”
- konkursy wspinaczkowe /korzystanie bezpłatne/ Atrakcje dodatkowe: wesołe miasteczko, stoiska rękodzieła ludowego, wystawy towarzyszące, gastronomia
Patronat honorowy Kopalnia Dolomitu SA w Sandomierzu.
źródło www.staszow.com
|
|
|