Damian SATOR czwarty na OOM w Łodzi
2013-07-29 09:56:29

Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce, które w dniach 26-28 lipca odbyły się w Łodzi bardzo dobrze zaprezentował się Damian SATOR zawodnik Buskiego Słoneczka. Podopieczny trenera Zdzisława Perepiczki zajął czwarte miejsce w biegu na dystansie 2000 m z przeszkodami z czasem 6,09.39 sek.


Jest to kolejny duży sukces Damiana w tegorocznych zawodach. Czwarta pozycja na takiej imprezie ma swoją wartość.

 damian_sator_sloneczko1.jpg

damian_sator_sloneczko2.jpg 

Na początku września Damiana czeka jeszcze większe wyzwanie bowiem został powołany do kadry narodowej i będzie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwa Świata w biegach górskich w stylu anglosaskim. Zawodnikowi serdecznie gratulujemy!







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14616