Kradzież na polu namiotowym
2013-07-29 09:33:51

W sobotę 27 lipca około godziny 01.00 na polu namiotowym w Pińczowie doszło do kradzieży. 23-letnia mieszkanka Warszawy, w otwartym namiocie zostawiła saszetkę wraz z zawartością.


Kiedy wróciła do namiotu po około 30 minutach stwierdziła, że z saszetki zginęły jej dokumenty, karta bankomatowa i 200 złotych.

/kr/, źródło KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14614