Kradzież na polu namiotowym 2013-07-29 09:33:51
W sobotę 27 lipca około godziny 01.00 na polu namiotowym w Pińczowie doszło do kradzieży. 23-letnia mieszkanka Warszawy, w otwartym namiocie zostawiła saszetkę wraz z zawartością.
Kiedy wróciła do namiotu po około 30 minutach stwierdziła, że z saszetki zginęły jej dokumenty, karta bankomatowa i 200 złotych.
/kr/, źródło KWP Kielce
|
|
|