Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na WODNY DŻEM 2013, imprezę, podczas której można się zrelaksować i miło spędzić dzień! Impreza odbędzie się 3 sierpnia 2013r. nad zalewem Gacki. Wszyscy chętni będą mieli możliwość skoczenia na specjalnie przygotowanej skoczni do wody.
Sprzęt do latania nie ma znaczenia, może to być BMX, MTB lub coś innego, co ma kółka i da radę się rozpędzić.
Zapewniamy dobrą zabawę, chill nad jeziorem, grill ze znajomymi!
Imprezę zaczynamy o godzinie 11.00 a kończymy około 17.
Impreza posiada zgodę PZW oraz wszelkie pozwolenia. Na dodatek jest
zabezpieczona pod względem medycznym przez WOPR, ratowników medycznych
oraz karetkę.
Podczas imprezy:
Do czerwoności rozgrzewać was będą dj`e z do it bitch
Pomoc medyczna zapewni Harcerska Grupa Ratownicza Busko-Zdrój
Każdy skaczący zgarnie darmowa kiełbaskę z grilla
Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych.
Przewidujemy 3 kategorie:
Najlepszy trik
Najlepsze przebranie
Najlepszy damski skok
To jednak nie koniec atrakcji! Po wodnym dżemie zapraszamy na AFTERPARTY do Clubu Terapia w Busku-Zdroju. Start o godz. 21.00.