Urząd Skarbowy w Staszowie z letnią akcją „Weź paragon” w Kurozwękach
2013-07-25 12:45:43

W dniu 2 lipca 2013 r. na terenie kompleksu pałacowego w Kurozwękach, została przeprowadzona kampania informacyjno-edukacyjna w zakresie letniej akcji „Weź Paragon".


Pracownicy Urzędu Skarbowego w Staszowie oraz Urzędu Kontroli Skarbowej w Kielcach przeprowadzili kampanię wśród turystów odwiedzających kompleks pałacowy. Akcja odbyła się pod patronatem Radia Kielce.

staszow_wez_paragon.jpg 

Celem akcji było zapoznanie wszystkich zainteresowanych z korzyściami jakie płyną z pobierania paragonów fiskalnych po dokonaniu zakupów, niezależnie od wysokości i miejsca dokonanej transakcji.

Wśród zwiedzających pracownicy Urzędów rozpowszechniali materiały promocyjne zachęcające do pobierania paragonów od sprzedawców oraz uświadamiali jakie korzyści wynikają z jego posiadania. Zorganizowana kampania służyła podnoszeniu świadomości społecznej, o tym jak ważne jest ograniczanie szarej strefy oraz wzmacnianie warunków uczciwej konkurencji. Przeprowadzona akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

 Źródło: http://www.mf.gov.pl




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14591