MKS Busko przegrywa sparing w Zielonkach
2013-07-25 10:04:11

W środę 24 lipca swój trzeci mecz kontrolny rozegrała drużyna MKS Busko-Zdrój. Tym razem rywalem podopiecznych Marka Kowalskiego był zespół beniaminka IV ligi małopolskiej Zieleńczanka Zielonki. Spotkanie wygrali gospodarze 8:3.


Spotkanie rozegrano w podkrakowskich Zielonkach. Buski zespół do meczu przystąpił w młodzieżowym składzie. Gospodarze natomiast mieli szybkich skrzydłowych i tym przewyższali buski zespół. Były dobre fragmenty w grze buszczan, którzy przegrywając 2:0, doprowadzili do remisu 2:2. Z czasem jednak piłkarze Zdroju opadli z sił, gdyż skromna ławka rezerwowych nie pozwalała na zmiany. Rywale natomiast dysponowali szerokim składem, mieli dużo zmian i dzięki temu wygrali. Dwie bramki dla buskiej drużyny zdobył Maciej Śliski. Na listę strzelców wpisał się też Dawid Kumor.

MKS Busko zagrał w składzie: Jakub Gadawski - Kamil Ambroży, Kamil Kosela, Jakub Kordos, Dawid Kumor, Paweł Sarna, Maciej Śliski, Sebastian Sztuk, Wojciech Ścisło, Jacek Mila, Mateusz Zoch oraz Raphael Oniyide.

Kolejny mecz kontrolny MKS Busko zagra w sobotę na własnym stadionie z Naprzodem Jędrzejów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10:30.

źródło zdrojbusko.futbolowo.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14586