Zapraszamy na Święto ogórka w Miernowie
2013-07-24 15:28:13

4 sierpnia już po raz piąty odbędzie się wielkie świętowanie w Miernowie, czyli obchody 'Święta ogórka'. Ważne, aby pogoda dopisała, bo piknik w przepięknej scenerii zapowiada się imponująco.


W programie organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Oprócz występów zespołów wokalno-tanecznych młodzieży szkolnej wystąpią Pełczyszczanie. Dla wszystkich gości będzie przygotowany stół szwedzki, a na nim nie tylko zupa ogórkowa. Wesołe miasteczko będzie wyposażone w następujące urządzenia:

- Karuzela dla młodzieży

- Karuzela dla dzieci

-Kule wodne

 -Eurobungy

- Dmuchane zjeżdżalnie

- Dmuchany zamek

- Suchy basen z kulkami

- Trampolina

- Bujaki dla dzieci

- Cymbergaj

- Kopacz

- Boxer.

Przewidziane są również liczne konkursy z nagrodami dla dorosłych i dla dzieci. Zabawę taneczną „pod gwiazdami” poprowadzi zespół muzyczny REFLEX.

Źródło: gminazlota.tbu.pl

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14582