4 sierpnia już po raz piąty odbędzie się wielkie świętowanie w Miernowie, czyli obchody 'Święta ogórka'. Ważne, aby pogoda dopisała, bo piknik w przepięknej scenerii zapowiada się imponująco.
W programie organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Oprócz występów zespołów wokalno-tanecznych młodzieży szkolnej wystąpią Pełczyszczanie. Dla wszystkich gości będzie przygotowany stół szwedzki, a na nim nie tylko zupa ogórkowa. Wesołe miasteczko będzie wyposażone w następujące urządzenia:
- Karuzela dla młodzieży
- Karuzela dla dzieci
-Kule wodne
-Eurobungy
- Dmuchane zjeżdżalnie
- Dmuchany zamek
- Suchy basen z kulkami
- Trampolina
- Bujaki dla dzieci
- Cymbergaj
- Kopacz
- Boxer.
Przewidziane są również liczne konkursy z nagrodami dla dorosłych i dla dzieci. Zabawę taneczną „pod gwiazdami” poprowadzi zespół muzyczny REFLEX.
Źródło: gminazlota.tbu.pl