Wypadek w Siesławicach - sprawc± nietrzeĽwy kierowca
2013-07-22 19:24:07
W poniedziałek 22 lipca o godzinie 17.51 na Powiatowe Stanowisko Kierowania komendanta powiatowego państwowej straży pożarnej wpłynęła informacja o wypadku w Siesławicach w gminie Busko-Zdrój. Na miejsce wypadku zostały zadysponowane dwa zastępy straży pożarnej.
Samochód osobowy marki Seat Cordoba uderzył w przepust i znajdował się poza pasem ruchu. 28-letni kierowca miał ok. 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Według ¶wiadków autem podróżowała jeszcze jedna osoba, która oddaliła się z miejsca zdarzenia. Przyczyny wypadku bada policja.
|