Stowarzyszenie Busko Busko na wakacje (video) 2013-07-19 09:58:21
Stowarzyszenie „Busko Busko” powstało z początkiem br. z inicjatywy kilku osób, dla których jakość życia mieszkańców i rozwój naszego regionu jest sprawą priorytetową. Od chwili zawiązania grupy podejmujemy różne działania na rzecz rozwoju kultury, kultywowania tradycji, integracji lokalnej społeczności oraz poprawy jakości życia mieszkańców.
Chcemy, abyś i Ty dostrzegał sens i dobro płynące z podejmowanych przez nas inicjatyw. Wierzymy, że z czasem przekonasz się do nas, a „Busko Busko” stanie się „źródłem Twojej energii”!
Tymczasem życzymy wszystkim mieszkańcom oraz gościom odwiedzającym naszą gminę „Bezpiecznych wakacji”.