Kazimierski Ośrodek Kultury zaprasza na wycieczkę po Ponidziu 'Poznajemy uroku Ponidzia'. Wycieczka odbędzie się w piątek 23 sierpnia.
Na trasie wycieczki takie miejscowości, jak: Bejsce-Wiślica, Chotel Czerwony - Skorocice, Chroberz - Stradów. Koszt wycieczki to 20 złotych. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy i wpłaty do 9 sierpnia przyjmuje Kazimierski Ośrodek Kultury ul. 1 Maja 16, tel. 41 35 01 099.
W przypadku osoby niepełnoletniej wymagana jest zgoda opiekuna na uczestnictwo dziecka w takiej formie turystycznej (wzór do pobrania w KOK).
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym.
źródło www.kazimierzawielka.pl