KOK zaprasza na wycieczkę po Ponidziu
2013-07-18 13:30:54

Kazimierski Ośrodek Kultury zaprasza na wycieczkę po Ponidziu 'Poznajemy uroku Ponidzia'. Wycieczka odbędzie się w piątek 23 sierpnia.


Na trasie wycieczki takie miejscowości, jak: Bejsce-Wiślica, Chotel Czerwony - Skorocice, Chroberz - Stradów.  Koszt wycieczki to 20 złotych. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy i wpłaty do 9 sierpnia przyjmuje Kazimierski Ośrodek Kultury ul. 1 Maja 16, tel. 41 35 01 099.

 

wycieczka_po_ponidziu.jpg


W przypadku osoby niepełnoletniej wymagana jest zgoda opiekuna na uczestnictwo dziecka w takiej formie turystycznej (wzór do pobrania w KOK).

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym.

źródło www.kazimierzawielka.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14544