Dzisiaj około godziny 11.30 w sadzie między osiedlem Świerczewskiego a ulicą Ładną znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejscu trwają czynności.
Około godziny 11.30 anonimowa osoba zadzwoniła na policję i zgłosiła, że w sadzie między osiedlem Świerczewskiego a ulicą Ładną zostały znalezione zwłoki. Na miejsce przybyli policjanci i prokurator. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zmarły to 41-letni mężczyzna, mieszkaniec Buska-Zdroju, którego zaginięcie zgłoszono około 2 tygodni temu.

Przyczyny zgonu jak na razie nie są znane.
/kr/