W sadzie przy osiedlu Świerczewskiego znaleziono ludzkie zwłoki
2013-07-17 12:50:44

Dzisiaj około godziny 11.30 w sadzie między osiedlem Świerczewskiego a ulicą Ładną znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejscu trwają czynności.


Około godziny 11.30 anonimowa osoba zadzwoniła na policję i zgłosiła, że w sadzie między osiedlem Świerczewskiego a ulicą Ładną zostały znalezione zwłoki. Na miejsce przybyli policjanci i prokurator. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zmarły to 41-letni mężczyzna, mieszkaniec Buska-Zdroju, którego zaginięcie zgłoszono około 2 tygodni temu.

 zwloki_w_sadzie.jpg

Przyczyny zgonu jak na razie nie są znane. 

/kr/












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14533