W środę 17 lipca w sali konferencyjnej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbyła się XXXI Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.
Podczas sesji rozpatrzona została skarga Wspólnoty Mieszkaniowej "Nasz Dom" os. Świerczewskiego 1 na działalność burmistrza.

Do Komisji Rewizyjnej przekazano skargę Tomasza Kaczmarka, posła na Sejm RP, na działalność Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz skargę posła Kaczmarka na działalność Prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Busku-Zdroju.
Porządek XXXI sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.
Sesja XXXI - projekty uchwał Rady Miejskiej.
czytaj także:
Poseł Tomasz Kaczmarek interweniuje w sprawie ścieków pokąpielowych
Zapraszamy na retransmisję sesji Rady Miejskiej w Telewizji Ponidzie.