Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej - retransmisja w Ponidzie.TV
2013-07-18 13:29:02

W środę 17 lipca w sali konferencyjnej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbyła się XXXI Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.


Podczas sesji rozpatrzona została skarga Wspólnoty Mieszkaniowej "Nasz Dom" os. Świerczewskiego 1 na działalność burmistrza.

sesja_nadzwyczajna02.jpg

sesja_nadzwyczajna03.jpg 

sesja_nadzwyczajna.jpg 

Do Komisji Rewizyjnej przekazano skargę Tomasza Kaczmarka, posła na Sejm RP, na działalność Burmistrza  Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz skargę posła Kaczmarka na działalność Prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Busku-Zdroju.

 
Porządek XXXI sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXXI - projekty uchwał Rady Miejskiej.


czytaj także:
Poseł Tomasz Kaczmarek interweniuje w sprawie ścieków pokąpielowych

 

Zapraszamy na retransmisję sesji Rady Miejskiej w Telewizji Ponidzie.

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I
OGLĄDAJ!!!

 

Godziny emisji:
18.07.2013r
. - godz. 15.30, 18.00, 20.00

 Zapraszamy.


 





















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14526