Sobotni wypadek przy Grotta
2013-07-15 09:23:12

W sobotę wieczorem 13 lipca, o godzinie 21.39 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Busku-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o wypadku. Do zdarzenia doszło przy ulicy Grotta w Busku-Zdroju.


Zderzyły się tu dwa pojazdy Audi 80 i Ford Mondeo. Ford tarasował jeden pas ruchu, Audi znajdowało się w rowie. Samochodami podróżowały łącznie cztery osoby.

 wypadek_grotta1.jpg

wypadek_grotta2.jpg 

wypadek_grotta3.jpg 

Trzy z nich opuściły pojazdy o własnych siłach, pasażerka Forda potrzebowała pomocy. Poszkodowane w wypadku osoby zostały odwiezione do szpitala.

Do zdarzenia zostały zadysponowane dwa samochody pożarnicze. Przyczyny wypadku bada policja. 


/kr/, zdjęcia PSP Busko-Zdrój




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14512