Akcja pobierania krwi w Staszowie 2013-07-12 13:26:54
W najbliższy poniedziałek 15 lipca, w Staszowie, przy Bibliotece Publicznej odbędzie się akcja pobierania krwi. Chętni będą mogli się rejestrować w godzinach od 9.00 do 12.00. Podobne akcje odbywają się cyklicznie.
W tym roku krwiobus przyjedzie do Staszowa jeszcze: 29 lipca, 5 sierpnia, 12 sierpnia, 2 września, 23 września, 7 października, 25 listopada, 9 grudnia. Od marca tego roku w akcji oddawania krwi w mobilnym punkcie poboru na staszowskim rynku wzięło udział 156 osób, oddając łącznie 70,2 litra krwi.
źródło www.staszow.pl
|
|
|