Nowy pawilon w Krystynie już otwarty 2013-07-11 15:57:11
Dzisiaj, w czwartek 11 lipca został otworzony nowy pawilon C1 Uzdrowiskowego Szpitala Rehabilitacyjnego 'Krystyna'. Zaproszeni goście przecięli wstęgę, ksiądz Marek Podyma poświęcił nowo wybudowany obiekt.
Wszystkich przybyłych na otwarcie gości serdecznie powitał prezes Uzdrowiska Wojciech Legawiec. W kilku słowach przedstawił szczegóły inwestycji, wspominając o planach podjęcia kolejnych.  Po uroczystym przecięciu wstęgi i poświęceniu obiektu wszyscy udali się na zwiedzanie obiektu.
Wkrótce szczegóły.
|
|
|