W niedzielę bawimy się w Pełczyskach
2013-07-10 13:36:31

Już po raz osiemnasty na boisku sportowym przy remizie OSP w Pełczyskach odbędzie się Międzygminny Festyn Muzyczny Pełczyska 2013. Impreza już w najbliższą niedzielę 14 lipca. Zaczynamy o godzinie 15.00.


W programie organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Oprócz występów zespołów disco polo m.in. zespołu Milton, Vokal, Duex, Top Secret, także atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, karuzele, basen z kulami wodnymi, a dla dorosłych „ogródek barowy”. Gwiazdą przeglądu będzie zespół „Szarotka” z Bodzechowa koło Ostrowca Świętokrzyskiego, zespół znany z koncertu życzeń Radia Kielce. Imprezę poprowadzi znany aktor Wojciech Błach! Festyn zakończy zabawa „pod gwiazdami” z jubilatem – zespołem „Index”, który w tym roku obchodzi 25 - lecie istnienia!

Organizator Ryszard Sobieraj zaprasza zespoły do zaprezentowania swoich umiejętności. Każdy zespół „dostanie” w niedzielę 10 minut na zaprezentowanie się. Kontakt pod numerem telefonu 694 195 150. Organizatorem przeglądu jest OSP Pełczyska. Patronat honorowy: Urząd Gminy Złota oraz Starostwo Powiatowe w Pińczowie.

 

źródło gminazlota.tbu.pl








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14484